ما در شبکه های اجتماعی :

پروژه ها

سازمان جغرافیای وزارت دفاع (1393-1396)


سازمان جغرافیای وزارت دفاع در زمینه تهیه نقشه های پوششی کشور و انجام کلیه فعالیت های نقشه برداری دریایی، هوایی و زمینی مشغول فعالیت می باشد.

موتور شناورهای نقشه برداری دریایی و رفع ایرادهای الکترونیکی آنها طی قراردادی به شرکت آسیم محول شده است.

شرکت بسته بندی به پک (تاکنون-1393)


شرکت بسته بندی به پک فعال در صنعت بسته بندی کشور با وجود نیروهای خبره طراحی و تولید دستگاه های بسته بندی، بخشی اعظم از طراحی و برنامه نویسی دستگاه های خود از جمله : پرکن ، دربند ، لیبل زن خود را با همکاری شرکت آسیم به سرانجام رسانده است.

شرکت دینا موتور (تاکنون-1393)


شرکت توسعه قوای محرکه دینا فعال در زمینه طراحی ، ساخت و تأمین تجهیزات و سامانه های تست موتور و قطعات و همچنین انجام تست های قطعات خودرو می باشد . شرکت دینا موتور با افتخار تعدادی از دستگاه های شرکت آسیم الکترونیک را جهت انجام تست های خود مورد استفاده قرار می دهد که دستگاه ها شامل : دینامومتر (اندازه گیری قدرت موتور)، کرنش سنج ثابت و بی سیم، پاور ماژول، تست تسمه می شود.

شرکت معادن فاریاب (1394)


شرکت آسیم تعمیر کنترل کننده گیربکس دامپ تراک معادن فاریاب را در سال 1394 با موفقیت به سر انجام رسانده است

شرکت فراساحل ایران (تاکنون-1394)


شرکت فراساحل ایران بعنوان شرکت هلدینگ بخش حمل و نقل دریایی شرکت سرمایه گذاری ایران با در اختیار داشتن 5 فروند شناور تندرو دو منظوره ( بار و مسافری ) بنامهای فراساحل 1 و 2 و 3 و 4 و 5 نسبت به ارائه خدمات دریایی لجستیک و پشتیبانی سکوهای نفتی موجود در حوزه نفت و گاز خلیج فارس و دریای عمان ، متعلق به شرکتهای تابعه شرکت نفت – بالاخص شرکت نفت فلات قاره ایران – فعال می باشد . شرکت آسیم تجربه تعمیرات تمامی شناورهای شرکت فراساحل ایران را در کارنامه خود دارد . همچنین شناور فرابینا متعلق به شرکت فرا ساحل ایران مستقرر در کیش که طی حادثه ای از انجام ماموریتهای کاری باز مانده بود جهت تعمیرات اساسی مکانیک و الکترونیک طی قراردادی به شرکت طراحی و توسعه آسیم سپرده شد.

شرکت آزمون صنعت آروین (1395)


شرکت آزمون صنعت آروین فعال در حوزه کنترل کیفیت هوای تهران طی قراردادی با شرکت آسیم پروژه پایش اطلاعات سیستم فیلترهای جاذب دوده در اتوبوس های شهرداری تهران که بصورت وب و اپلیکیشن می باشد را به ما سپرده است

شرکت عطر شری (تاکنون-1395)


شرکت شری فعال در حوزه عطر و دئودورانت در ایران ، طی قراردای ساخت 20 عدد دستگاه عطر ساز خود با نام Hyper fume را از طراحی تا تولید دستگاه که شامل طراحی و برنامه نویسی میکرو کنترلر ها و تولید عطر می باشد را به شرکت آسیم سپرد.

شرکت بهبود گستر ایلیا پارس (تاکنون-1396)


شرکت بهبود گستر ایلیا فعال در زمینه هوشمند سازی گرمایش و سرمایش ساختمانهای مسکونی و اداری طی قراردادی با شرکت آسیم اجرای پروژه هوشمند سازی ساختمانهای مخابرات استان تهران را به شرکت آسیم سپرد و تاکنون حدود 10 ساختمان از 160 ساختمان مخابرات استان تهران به پایان رسیده است .

شرکت حمید صنعت فرد (1396)


شركت حميد صنعت فرد فعال در تولید قطعات یدکی خودرو داراي چهار خط توليد مجزا شامل : خط توليد انواع فيلتر سوخت ، خط تزريق پلاستيک مجهز به انواع دستگاههای تزريقي و بادی ، خط توليد لوله پر كن شامل دستگاه توليد لوله به صورت كارو گيت ، دستگاه اولتراسونيک و مجموعه سازی آنها ، خط تولید انواع مجموعه جداکننده باک . شرکت آسیم طی قراردادی در سال 1396 خط تولید تست بخار بنزین شرکت فوق را بصورت انحصاری به انجام رسانده است

شرکت جنرال کب پارس (1396)


جنرال کب پارس تولید کننده مجموعه الکتروفن رادیاتور خودروهای تولیدی ایران خودرو و سایپا مجموعه پرس و جوش خط تولید رزسیتور پراید و ال 90 خود را به شرکت آسیم سپرده است.

شرکت هنکل پاک وش (1396)


شرکت هنکل پاک وش مستقر در جاده ساوه شهرک صنعتی کاوه در زمینه تولید انواع شوینده ها مشغول به فعالیت می باشد که شرکت آسیم در مقاطعی بوردهای دستگاه های پرکن و لیبل زن و ضمنأ تعمیر دستگاه مونو بلوک شرکت هنکل پاک وش را بر عهده داشت.

شرکت آذین بسپار بازآزما (1395)


شرکت آذین بسپار بازآزما تولید کننده قطعات خودرویی از قبیل فرش و موکت انواع خودرو همکار شرکت های خودرو سازی ایران خودرو و سایپا و پارس خودرو در کشور می باشد شرکت آسیم افتخار داشته که با شرکت آذین بسپار بازآزما در زمینه تعمیر دستگاه فرز BIESSE ایتالیا همکاری داشته باشد

شرکت بحر گستر (1396)


شرکت بحر گستر فعال در زمینه حمل و نقل دریایی طی قراردادی در سال 1396 تعمیرات شناور خود بنام نور فوردا را در زمینه کنترل و پیشران شناور به شرکت آسیم واگذار نمود که طی حدود یک هفته پروژه با تست شناور در دریا به اتمام رسید

قرارگاه خاتم الانبیا(ص) (1394)


قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) نهاد فعال در حوزه عمرانی کشور تعمیر شناورهای خود را با موتورهای MTU را در سال 1394 به شرکت آسیم سپرده است